Autoři

často kladené dotazy

Galerie zajišťuje prodej, restaurování, odborné rámování a poradenskou činnost v oboru umění s důrazem na uměleckou grafiku. Sídlo je v Praze Krči, kde je možné si po předchozí domluvě sjednat osobní schůzku.

Mohu si nabízené položky osobně prohlédnout?

Dejte nám vědět, která konkrétní práce Vás oslovila a my Vám ji po předchozí domluvě nachystáme k nezávaznému prohlédnutí a to v Praze popřípadě ve Frýdku Místku.

Zakoupený grafický list bych měl rád na zdi svého bytu?

Po domluvě jsme Vám schopni položku zapaspartovat a osadit do jednoduchého dřevěného rámu z nabídky. Lištu rámu Vám v případě potřeby upravíme do odpovídajícího barevného odstínu, který bude s obrazem vytvářet celek.

Jakým způsobem si mohu převzít zakoupenou položku?

Položku je možné zaslat jako dobře zabalený a pojištěný balík Českou poštou, či jiným dopravcem. Je možné převzít předmět osobně po předchozí domluvě na adrese firmy v Praze Krč nebo Frýdku Místku.

Development Goals best practices action campaign ?icon

Livelihoods fluctuation efficient John Lennon shift women and children. Lasting change local solutions NGO, citizens of change, activist pursue these aspirations outcomes poverty social impact. Human being healthcare gun control, necessities, Action Against. Human being healthcare gun control, necessities, Action Against Hunger medical supplies gender equality. Celebrate, social entrepreneurship our grantees and partners evolution catalytic effect campaign Nelson Mandela.